Charty do adopcji

Czarny - pies w typie greya

24 listopada 2014

Szukamy domu dla dużego psa w typie greya. Pies jest zdrowy, zadbany, pięknie umięśniony. Ma ok. 2 - 3 lata. Prawdopodobnie nie mieszkał w domu, ale szybko się uczy i potrafi się pięknie zachowywać. Zostaje sam, nie niszczy. Kocha ludzkie towarzystwo. Jest typem dominanta, potrzebuje konsekwentnego opiekuna,preferuje towarzystwo mężczyzn.Potrafi chodzić na smyczy,ładnie jeździ samochodem

Niestety nie dogaduje się z psami - samcami. Z suczką może spokojnie zamieszkać.

Pies jest zaszczepiony i wykastrowany.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy oraz posiadanie pozwolenia na charta.

Kontakt:

tel:   513 569 791

tel:   503 104 195Share
   

Azar - młody i wesoły charci mix

28 sierpnia 2014

Azar jest młodym mieszańcem charta. Chłopak ma ok. 9-12 mies, piękne białe zęby i szczeniackie zachowania. Jest dużym psem, w kłębie ma ok. 70 cm, waży 26 kg. Wygląd może świadczyć o tym, że miał kiedyś w swoich przodkach jakiegoś charta polskiego. W tej chwili jeszcze ciut chudy, z matową i zniszczoną sierścią. Ma obłędnie wielkie, czasami sterczące uszy. Azar psi dzieciak, beztroski, wyluzowany - teraz - bo niektóre zachowania świadczą o tym, że człowiek nie od początku był dla niego synonimem bezpieczeństwa. Azar delikatnie kuli się na podniesioną rękę - widocznie nie raz doświadczył z jej strony krzywdy. Jednak mimo tego, w stosunku do człowieka nie jest zahukanym i wylęknionym psem. Natomiast niepewność i lęk wzbudzają w nim wszelkie nowe okoliczności przyrody - np. szelest wody w studzience kanalizacyjnej na ulicy, jakieś nieznane huki czy podłoga u pani weterynarz, na pewno nigdy nie był psem domowym, psem o którego dbano. Wszystko jest dla niego nieznane i jest wooow z domieszką lęku. Azar jest kontaktowy i przyjaźnie nastawiony do świata ludzkiego. Uwielbia kontakt z człowiekiem, wtula się pod rękę i domaga pieszczot. Gdy zwróci się na niego uwagę Azar wybucha wulkanem miłości i szczęścia - kładzie się wtedy na pleckach, wygina śmiało ciało i wywija swoimi długaśnymi łapami nie wiedząc co jeszcze ze sobą zrobić. Zupełnie łagodny i spolegliwy. Jest takim młodym nieokrzesanym wariatem. uroczy i kochany, nie można obok niego przejść obojętnie. Energiczny i wesoły, uwielbia szaleństwa, to taki skory do psot i harców wesołek. Widać, że nie był niczego uczony, pierwsze wyjście na smyczy nie zaskutkowało niczym, teraz powoli uczymy się, że szelki nie parzą, a na smyczy da się chodzić. Azar boi się wskoczyć do samochodu - trzeba go wnieść - ale podczas jazdy jest bardzo grzeczny i spokojnie siedzi. W ciągu najbliższych dni poznamy jego stosunek do innych zwierząt.
Azar przebywa w Jędrzejowie (świętokrzyskie)


Odpchlenie: tak (26.08 )
Odrobaczenie: tak (26.08 )
Szczepienia: wkrótce
Kastracja: wkrótce
Czip:
tak

Azar znalazł już swój kochający dom.

 

 

Share
   

Leon - uroczy pręgus w typie greya

19 listopada 2013

Historia Leona nie jest oryginalna. Masakrycznie wychudzony, zapchlony i bezdomny. Trafił do domu tymczasowego i gdy już wydawało się, że pasmo nieszczęść dla tego psa dobiegło końca, okazało się, że Leon jest chory na odkleszczową chorobę ? babeszjozę. Dzięki natychmiastowej reakcji Leon wyszedł z choroby obronną łapą. Teraz bezpieczny i zdrowy czeka na nowy dom.

Leon jest ok. 4 letnim psem w typie charta. Waży 30 kg i m ok. 70 cm w kłębie. Pręgowany, z białą plamką na piersi.

Po bliższym poznaniu okazało się, że Leon to dusza towarzystwa - bardzo kocha ludzi i uwielbia spędzać z człowiekiem czas czy to na zabawie czy ćwiczeniach. Pieszczoch jakich mało. Leon zna również podstawowe komendy (siad waruj zostań), chodzenie na smyczy jeszcze nie jest idealne. Leon ma dobry kontakt z innymi psami, śmiało może zamieszkać z inną suczką , nie ma jednak szansy, aby dogadał się z kotem. W samochodzie to psi ideał, również miejska komunikacja nie jest mu straszna. Potrafi sam zostawać w domu i nie niszczy nic w mieszkaniu.

Leon jest odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany.

Czeka na człowieka, który go pokocha.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną,podpisanie umowy oraz wyrobienie pozwolenia na charta.

kontakt:

tel. 601 319 856

mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Share