Mandra - 8 letnia suczka chart polski

02 sierpnia 2014

Szukam domu dla Charta Polskiego. Jest to suczka w wieku 8 lat z hodowli Husarska Szarża. Jestem zmuszony oddać ją, gdyz zmieniłem pracę i niestety nie mam za wiele czasu by się nią zajmowac, a pies ten potrzebuje dużo ruchu na świeżym powietrzu. Suczka od szczeniaka nazywana jest Mandra i na to imię reaguje. W rodowodzie jej imię to MUZA Husarska Szarża. Pies ten całe swoje życie spędziła w domu więc to typowy kanapowiec. Jest bardzo przyjazna i wierna, ale niestety nie toleruje kotów . Mandra bardzo lubi biegac z końmi , potrafi biec na smyczy przy koniu w czasie przejażdżek terenowych.


Warunkiem adopcji jest wyrobienie pozwolenia na posiadanie charta

Kontakt w sprawie adopcji:
Share
 

Emma - wrażliwa pręgowana charcica

06 lipca 2014

Emma to ok 5 letnia charcica, waga 20 kg,wysokość w kłębie 60 cm
Na pierwszy rzut oka Emma wygląda jak przerośnięty whippet,jednak nie wiemy na 100 % mieszanką jakich chartów jest ta sunia.
Emma na pewno nie miała łatwego życia i musiała nauczyć się sama siebie bronić. Bywa nadwrażliwa na dotyk i przez to zabiegi przy niej typu kąpiel,czesanie,wizyta u weterynarza mogą być na początku utrudnione,boi się ich.
Do obcych ludzi podchodzi z dystansem,natomiast gdy zaufa opiekunowi to zamienia się w  istnego przytulaka,kanapowowca i chce aby uwaga człowieka była na niej skupiona.Chętnie się uczy,jest bardzo pojętna,otwiera się na ludzi jak i również uczy się bawić.
Bez problemu zostaje sama w domu,utrzymuje czystość,ale ponieważ w życiu zaznała głodu to jest małą złodziejką i jedzenie pozostawione np na stole traktuje jak swoje i się nim częstuje.
Jest zwolenniczką suchej karmy i przysmaków,za surowym mięsem nie przepada.
Emma to suka dominująca w stosunku do innych psów i suk,może jednak zamieszkać ze spokojnym psem lub nawet kotami. Nie nadaje się jednak do domu z małymi dziećmi gdyż się ich boi.
Emma to wrażliwa sunia,szukamy dla niej spokojnego i wyrozumiałego domu,doświadczonego w prowadzeniu psów po przejściach.

Emma jest zachipowana,zaszczepiona,wysterylizowana.
Warunkiem adopcji jest wyrobienie pozwolenie na utrzymywania charta

kontakt w sprawie adopcji:

mail   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel  601 319 856

Share